overzicht
 
District Zuid 2 / Vierde klasse H / Zondag
19-05-2019Gassel - SIOL 3 - 1
19-05-2019DSV - Achilles Reek 3 - 0
19-05-2019Toxandria - Estria 2 - 5
19-05-2019Hapse Boys - Festilent 0 - 1
19-05-2019V.V. Achates - SV Milsbeek 2 - 1
19-05-2019Juliana Mill - FC Uden 6 - 0
19-05-2019SES - HBV 2 - 1
Stand bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Hapse Boys 25 17 6 2 57 55 18
Estria 25 17 6 2 57 61 28
SES 25 15 6 4 51 59 31
DSV 25 14 6 5 48 58 40
Festilent 25 12 6 7 42 66 38
Gassel 25 11 2 12 35 43 52
Achilles Reek 25 10 4 11 34 42 47
V.V. Achates 25 10 4 11 34 46 55
Juliana Mill 25 9 6 10 33 37 41
SIOL 25 8 7 10 31 42 45
SV Milsbeek 25 8 5 12 29 40 45
Toxandria 25 7 1 17 22 32 61
HBV 25 1 7 17 10 25 61
FC Uden 25 1 4 20 7 27 71
Programma
26-05-2019 14:30 Festilent - SES
26-05-2019 14:30 SV Milsbeek - Toxandria
26-05-2019 14:30 Achilles Reek - Juliana Mill
26-05-2019 14:30 FC Uden - Gassel
26-05-2019 14:30 HBV - DSV
26-05-2019 14:30 Estria - Hapse Boys
26-05-2019 14:30 SIOL - V.V. Achates
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-12-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Hapse Boys 8 7 1 0 22 17 5
SES 8 5 3 0 18 22 9
DSV 8 5 2 1 17 18 11
Estria 8 4 3 1 15 16 12
V.V. Achates 8 4 1 3 13 17 13
SV Milsbeek 8 4 1 3 13 18 17
Achilles Reek 8 4 0 4 12 17 16
Toxandria 8 4 0 4 12 14 18
Festilent 8 2 3 3 9 18 14
Gassel 8 3 0 5 9 15 23
SIOL 8 2 2 4 8 15 20
Juliana Mill 8 2 0 6 6 9 15
FC Uden 8 1 0 7 3 6 17
HBV 8 0 2 6 2 8 20
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 05-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Hapse Boys 9 6 2 1 20 21 7
Estria 9 6 2 1 20 20 8
SES 9 6 1 2 19 25 10
Festilent 9 5 1 3 16 24 11
DSV 9 4 3 2 15 21 17
Gassel 9 4 1 4 13 13 16
Achilles Reek 9 4 1 4 13 14 18
SIOL 9 3 3 3 12 14 12
Juliana Mill 9 3 3 3 12 9 15
V.V. Achates 9 3 2 4 11 15 19
SV Milsbeek 9 2 3 4 9 9 15
Toxandria 9 3 0 6 9 8 16
FC Uden 9 0 3 6 3 14 27
HBV 9 0 3 6 3 8 24
Stand derde periode bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Estria 8 7 1 0 22 25 8
Festilent 8 5 2 1 17 24 13
DSV 8 5 1 2 16 19 12
Hapse Boys 8 4 3 1 15 17 6
Juliana Mill 8 4 3 1 15 19 11
SES 8 4 2 2 14 12 12
Gassel 8 4 1 3 13 15 13
SIOL 8 3 2 3 11 13 13
V.V. Achates 8 3 1 4 10 14 23
Achilles Reek 8 2 3 3 9 11 13
SV Milsbeek 8 2 1 5 7 13 13
HBV 8 1 2 5 5 9 17
Toxandria 8 0 1 7 1 10 27
FC Uden 8 0 1 7 1 7 27
 
Voetbaluitslagen van L1 worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.