overzicht
 
District Zuid 2 / Vierde klasse D / Zondag
19-05-2019Panningen - DES Swalmen 3 - 0
19-05-2019Roggel - Koningslust 0 - 0
19-05-2019Kessel VV - Belfeldia 5 - 2
19-05-2019TSC '04 - Horn 3 - 3
19-05-2019Reuver - EMS 2 - 4
19-05-2019BEVO - Bieslo 2 - 0
19-05-2019SVC 2000 - Sportclub Leeuwen 6 - 1
Stand bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SVC 2000 25 20 3 2 63 88 29
Kessel VV 25 15 6 4 51 60 28
Panningen 25 15 1 9 46 70 43
TSC '04 25 13 4 8 43 59 45
Horn 25 13 4 8 43 52 39
BEVO 25 12 4 9 40 43 39
EMS 25 12 1 12 37 45 50
Roggel 25 10 5 10 35 33 33
DES Swalmen 25 10 3 12 33 47 59
Bieslo 25 10 1 14 31 36 51
Reuver 25 7 5 13 26 41 48
Koningslust 25 7 5 13 26 41 63
Belfeldia 25 6 4 15 22 28 51
Sportclub Leeuwen 25 1 2 22 5 19 84
Programma
26-05-2019 14:30 EMS - TSC '04
26-05-2019 14:30 Bieslo - Panningen
26-05-2019 14:30 Belfeldia - BEVO
26-05-2019 14:30 DES Swalmen - SVC 2000
26-05-2019 14:30 Koningslust - Reuver
26-05-2019 14:30 Horn - Kessel VV
26-05-2019 14:30 Sportclub Leeuwen - Roggel
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SVC 2000 8 7 0 1 21 32 9
Kessel VV 8 6 1 1 19 22 7
EMS 8 6 0 2 18 20 10
TSC '04 8 6 0 2 18 18 10
Panningen 8 5 0 3 15 25 10
Bieslo 8 4 1 3 13 16 13
Horn 8 4 1 3 13 10 11
Reuver 8 4 0 4 12 15 11
BEVO 8 4 0 4 12 12 16
Roggel 8 3 1 4 10 14 16
Koningslust 8 2 0 6 6 13 26
Belfeldia 8 1 1 6 4 7 17
Sportclub Leeuwen 8 1 0 7 3 6 30
DES Swalmen 8 0 1 7 1 9 33
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 09-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SVC 2000 9 8 1 0 25 33 9
Roggel 9 6 1 2 19 14 6
Kessel VV 9 5 2 2 17 20 10
DES Swalmen 9 5 2 2 17 19 11
TSC '04 9 5 0 4 15 23 17
Panningen 9 5 0 4 15 23 22
BEVO 9 4 2 3 14 16 11
Horn 9 4 1 4 13 20 13
Koningslust 9 4 1 4 13 15 18
Bieslo 9 4 0 5 12 10 16
Belfeldia 9 3 1 5 10 11 19
Reuver 9 1 3 5 6 9 20
EMS 9 1 1 7 4 8 28
Sportclub Leeuwen 9 0 1 8 1 7 28
Stand derde periode bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SVC 2000 8 5 2 1 17 23 11
Horn 8 5 2 1 17 22 15
Panningen 8 5 1 2 16 22 11
Kessel VV 8 4 3 1 15 18 11
EMS 8 5 0 3 15 17 12
DES Swalmen 8 5 0 3 15 19 15
BEVO 8 4 2 2 14 15 12
TSC '04 8 2 4 2 10 18 18
Reuver 8 2 2 4 8 17 17
Belfeldia 8 2 2 4 8 10 15
Koningslust 8 1 4 3 7 13 19
Roggel 8 1 3 4 6 5 11
Bieslo 8 2 0 6 6 10 22
Sportclub Leeuwen 8 0 1 7 1 6 26
 
Voetbaluitslagen van L1 worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.