overzicht
 
District Zuid 2 / Vierde klasse C / Zondag
19-05-2019SVE - Roosteren 0 - 3
19-05-2019FC RIA - Linne 1 - 3
19-05-2019VV Zwentibold - Sporting Sittard'13 2 - 2
19-05-2019Oranje Blauw'15 - FC Maasgouw 2 - 1
19-05-2019VV Born - OVCS 4 - 0
19-05-2019SSA RKDFC-Doenrade - F.C. Roerdalen 4 - 0
19-05-2019HBC'09 - Schinveld/Arx ICT 1 - 1
Stand bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
VV Born 25 21 4 0 67 84 21
HBC'09 25 15 7 3 52 59 32
Roosteren 25 14 4 7 46 52 32
SSA RKDFC-Doenrade 25 13 5 7 44 44 34
VV Zwentibold 25 12 5 8 41 41 40
SVE 25 12 3 10 39 59 53
Linne 25 10 8 7 38 43 35
Oranje Blauw'15 25 8 6 11 30 40 35
F.C. Roerdalen 25 8 6 11 30 25 35
FC Maasgouw 25 7 5 13 26 32 50
Schinveld/Arx ICT 25 7 3 15 24 48 62
Sporting Sittard'13 25 6 4 15 22 35 66
FC RIA 25 5 3 17 18 24 55
OVCS 25 4 3 18 15 27 63
Programma
26-05-2019 14:30 Roosteren - VV Zwentibold
26-05-2019 14:30 Schinveld/Arx ICT - FC RIA
26-05-2019 14:30 Sporting Sittard'13 - HBC'09
26-05-2019 14:30 F.C. Roerdalen - SVE
26-05-2019 14:30 FC Maasgouw - SSA RKDFC-Doenrade
26-05-2019 14:30 Linne - VV Born
26-05-2019 14:30 OVCS - Oranje Blauw'15
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
VV Born 8 6 2 0 20 22 9
SSA RKDFC-Doenrade 8 4 3 1 15 14 6
SVE 8 4 2 2 14 25 18
FC Maasgouw 8 4 2 2 14 16 16
Roosteren 8 4 1 3 13 22 13
F.C. Roerdalen 8 4 1 3 13 10 9
HBC'09 8 3 3 2 12 17 17
VV Zwentibold 8 3 2 3 11 12 15
Oranje Blauw'15 8 2 4 2 10 18 11
Linne 8 2 4 2 10 13 9
Schinveld/Arx ICT 8 3 0 5 9 18 18
OVCS 8 2 1 5 7 8 24
FC RIA 8 1 1 6 4 9 23
Sporting Sittard'13 8 1 0 7 3 13 29
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 05-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
VV Born 9 8 1 0 25 28 6
Roosteren 9 7 1 1 22 18 10
HBC'09 9 6 2 1 20 23 9
SVE 9 6 1 2 19 19 13
SSA RKDFC-Doenrade 9 6 1 2 19 20 15
Linne 9 4 4 1 16 18 10
F.C. Roerdalen 9 4 2 3 14 10 11
VV Zwentibold 9 3 2 4 11 14 18
Oranje Blauw'15 9 3 0 6 9 12 16
Sporting Sittard'13 9 2 1 6 7 9 21
Schinveld/Arx ICT 9 2 0 7 6 14 27
FC Maasgouw 9 1 1 7 4 8 16
OVCS 9 1 1 7 4 12 21
FC RIA 9 1 1 7 4 7 19
Stand derde periode bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
VV Born 8 7 1 0 22 34 6
HBC'09 8 6 2 0 20 19 6
VV Zwentibold 8 6 1 1 19 15 7
Sporting Sittard'13 8 3 3 2 12 13 16
Linne 8 4 0 4 12 12 16
Roosteren 8 3 2 3 11 12 9
Oranje Blauw'15 8 3 2 3 11 10 8
SSA RKDFC-Doenrade 8 3 1 4 10 10 13
FC RIA 8 3 1 4 10 8 13
Schinveld/Arx ICT 8 2 3 3 9 16 17
FC Maasgouw 8 2 2 4 8 8 18
SVE 8 2 0 6 6 15 22
OVCS 8 1 1 6 4 7 18
F.C. Roerdalen 8 0 3 5 3 5 15
 
Voetbaluitslagen van L1 worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.