overzicht
 
District Zuid 2 / Vierde klasse B / Zondag
19-05-2019SV Zwart - Wit '19 - SV Geuldal 1 - 1
19-05-2019FC Kerkrade - Rood Groen LVC'01 0 - 2
19-05-2019RKTSV - Passart-VKC 2 - 2
19-05-2019RKHBS - WDZ 1 - 2
19-05-2019Abdissenbosch - Eikenderveld 2 - 8
19-05-2019SV Brunssum - KVC Oranje 0 - 1
Stand bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 25 22 2 1 68 65 15
Voerendaal 25 15 4 6 49 75 33
RKHBS 25 13 5 7 44 57 33
Rood Groen LVC'01 25 13 5 7 44 45 34
WDZ 25 12 5 8 41 45 28
SV Zwart - Wit '19 25 8 10 7 34 27 29
Eikenderveld 25 9 4 12 31 56 54
SV Geuldal 25 7 7 11 28 34 41
SV Brunssum 25 8 4 13 28 62 71
RKTSV 25 6 9 10 27 25 41
FC Kerkrade West 25 7 6 12 27 41 60
Kakertse Boys 25 6 7 12 25 44 60
Passart-VKC 25 7 3 15 24 35 63
Abdissenbosch 25 4 5 16 17 23 72
Programma
26-05-2019 14:30 Passart-VKC - SV Zwart - Wit '19
26-05-2019 14:30 KVC Oranje - Kakertse Boys
26-05-2019 14:30 Eikenderveld - RKHBS
26-05-2019 14:30 Voerendaal - RKTSV
26-05-2019 14:30 SV Geuldal - Abdissenbosch
26-05-2019 14:30 WDZ - FC Kerkrade
26-05-2019 14:30 Rood Groen LVC'01 - SV Brunssum
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 8 7 1 0 22 21 3
Voerendaal 8 5 2 1 17 24 11
WDZ 8 5 2 1 17 14 8
RKTSV 8 5 1 2 16 14 11
Eikenderveld 8 4 0 4 12 16 14
SV Brunssum 8 3 2 3 11 22 16
Rood Groen LVC'01 8 3 2 3 11 15 12
Kakertse Boys 8 2 4 2 10 16 17
RKHBS 8 2 2 4 8 15 15
Abdissenbosch 8 2 2 4 8 6 19
SV Geuldal 8 2 1 5 7 9 13
Passart-VKC 8 2 0 6 6 13 19
SV Zwart - Wit '19 8 1 3 4 6 5 12
FC Kerkrade West 8 1 2 5 5 9 29
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 05-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 9 8 1 0 25 25 6
RKHBS 9 6 2 1 20 21 6
Rood Groen LVC'01 9 6 2 1 20 19 10
Voerendaal 9 5 2 2 17 28 10
SV Zwart - Wit '19 9 3 4 2 13 12 8
SV Geuldal 9 3 4 2 13 16 15
WDZ 9 3 3 3 12 15 12
FC Kerkrade West 9 3 3 3 12 20 20
Eikenderveld 9 2 3 4 9 13 18
Kakertse Boys 9 2 2 5 8 15 22
RKTSV 9 1 4 4 7 5 19
SV Brunssum 9 1 2 6 5 17 30
Passart-VKC 9 1 2 6 5 11 24
Abdissenbosch 9 1 2 6 5 8 25
Stand derde periode bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
KVC Oranje 8 7 0 1 21 19 6
RKHBS 8 5 1 2 16 21 12
Voerendaal 8 5 0 3 15 23 12
SV Zwart - Wit '19 8 4 3 1 15 10 9
Rood Groen LVC'01 8 4 1 3 13 11 12
Passart-VKC 8 4 1 3 13 11 20
WDZ 8 4 0 4 12 16 8
SV Brunssum 8 4 0 4 12 23 25
Eikenderveld 8 3 1 4 10 27 22
FC Kerkrade West 8 3 1 4 10 12 11
SV Geuldal 8 2 2 4 8 9 13
Kakertse Boys 8 2 1 5 7 13 21
RKTSV 8 0 4 4 4 6 11
Abdissenbosch 8 1 1 6 4 9 28
 
Voetbaluitslagen van L1 worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.