overzicht
 
District Zuid 2 / Derde klasse D / Zondag
19-05-2019Margriet - FC Schadewijk 1 - 2
19-05-2019Vitesse'08 - MULO 3 - 3
19-05-2019Ulysses - Olympia'18 1 - 9
19-05-2019Boekel Sport - Schijndel 2 - 0
19-05-2019Nooit Gedacht - Constantia 0 - 0
19-05-2019Handel - Avanti'31 2 - 1
19-05-2019Volkel - Excellent 1 - 1
Stand bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Olympia'18 25 21 3 1 66 86 19
Schijndel 25 14 5 6 47 48 22
Volkel 25 14 3 8 45 59 26
Boekel Sport 25 12 6 7 42 50 34
Avanti'31 25 12 6 7 42 47 35
FC Schadewijk 25 12 4 9 40 45 33
Handel 25 11 4 10 37 44 40
Nooit Gedacht 25 10 6 9 36 40 35
Margriet 25 9 6 10 33 41 35
Excellent 25 9 6 10 33 35 42
Vitesse'08 25 8 4 13 28 42 53
Constantia 25 4 5 16 17 17 62
MULO 25 5 2 18 17 31 79
Ulysses 25 3 2 20 11 21 91
Programma
26-05-2019 14:30 Olympia'18 - Handel
26-05-2019 14:30 MULO - Margriet
26-05-2019 14:30 Excellent - Ulysses
26-05-2019 14:30 Avanti'31 - Boekel Sport
26-05-2019 14:30 FC Schadewijk - Volkel
26-05-2019 14:30 Constantia - Vitesse'08
26-05-2019 14:30 Schijndel - Nooit Gedacht
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Olympia'18 8 7 1 0 22 40 8
Volkel 8 5 0 3 15 18 6
Vitesse'08 8 4 2 2 14 20 12
Avanti'31 8 4 2 2 14 14 13
Margriet 8 3 3 2 12 13 9
Nooit Gedacht 8 4 0 4 12 14 11
Boekel Sport 8 3 3 2 12 14 14
Handel 8 3 2 3 11 16 14
FC Schadewijk 8 3 2 3 11 13 14
Excellent 8 3 1 4 10 11 14
Schijndel 8 2 3 3 9 12 9
MULO 8 2 0 6 6 7 33
Constantia 8 1 2 5 5 5 19
Ulysses 8 1 1 6 4 5 26
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 05-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Olympia'18 9 7 1 1 22 23 6
Schijndel 9 7 1 1 22 18 7
Margriet 9 5 2 2 17 16 11
Excellent 9 5 2 2 17 17 13
Volkel 9 4 2 3 14 18 9
FC Schadewijk 9 4 2 3 14 15 8
Avanti'31 9 4 2 3 14 16 11
Handel 9 4 1 4 13 17 15
Nooit Gedacht 9 3 3 3 12 13 13
Boekel Sport 9 3 2 4 11 17 13
MULO 9 2 1 6 7 13 22
Vitesse'08 9 2 1 6 7 10 20
Constantia 9 2 1 6 7 9 27
Ulysses 9 0 1 8 1 6 33
Stand derde periode bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Olympia'18 8 7 1 0 22 23 5
Boekel Sport 8 6 1 1 19 19 7
Volkel 8 5 1 2 16 23 11
Schijndel 8 5 1 2 16 18 6
FC Schadewijk 8 5 0 3 15 17 11
Avanti'31 8 4 2 2 14 17 11
Handel 8 4 1 3 13 11 11
Nooit Gedacht 8 3 3 2 12 13 11
Vitesse'08 8 2 1 5 7 12 21
Excellent 8 1 3 4 6 7 15
Ulysses 8 2 0 6 6 10 32
Constantia 8 1 2 5 5 3 16
Margriet 8 1 1 6 4 12 15
MULO 8 1 1 6 4 11 24
 
Voetbaluitslagen van L1 worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.