overzicht
 
District Zuid 2 / Derde klasse B / Zondag
19-05-2019MMC Weert - Brevendia 2 - 0
19-05-2019DVO - FC Geleen-Zuid 2 - 2
19-05-2019Langeberg - VV ALFA SPORT 3 - 1
19-05-2019Obbicht - Sittard 1 - 0
19-05-2019SHH - RKFC Lindenheuvel-Heidebl 0 - 2
19-05-2019RKVB - Spaubeek 0 - 2
19-05-2019De Leeuw - VV HEBES 0 - 1
Stand bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 25 19 3 3 60 57 25
FC Geleen-Zuid 25 13 6 6 45 45 30
SHH 25 13 5 7 44 54 40
Langeberg 25 12 3 10 39 51 46
MMC Weert 25 11 3 11 36 52 40
Obbicht 25 10 6 9 36 38 40
VV ALFA SPORT 25 10 5 10 35 37 52
Sittard 25 10 4 11 34 41 42
VV HEBES 25 10 4 11 34 29 33
DVO 25 9 4 12 31 43 41
RKVB 25 9 4 12 31 37 45
Brevendia 25 8 6 11 30 39 39
Spaubeek 25 5 4 16 19 27 53
De Leeuw 25 3 9 13 18 30 54
Programma
26-05-2019 14:30 FC Geleen-Zuid - Langeberg
26-05-2019 14:30 RKFC Lindenheuvel-Heidebl - De Leeuw
26-05-2019 14:30 Spaubeek - MMC Weert
26-05-2019 14:30 VV HEBES - RKVB
26-05-2019 14:30 Sittard - SHH
26-05-2019 14:30 Brevendia - DVO
26-05-2019 14:30 VV ALFA SPORT - Obbicht
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 8 8 0 0 24 28 8
SHH 8 6 0 2 18 22 17
FC Geleen-Zuid 8 4 2 2 14 18 10
DVO 8 4 2 2 14 17 10
RKVB 8 4 2 2 14 12 8
Langeberg 8 4 1 3 13 20 16
Brevendia 8 4 0 4 12 16 12
MMC Weert 8 3 2 3 11 15 14
Sittard 8 2 4 2 10 10 11
VV ALFA SPORT 8 3 1 4 10 7 18
VV HEBES 8 2 1 5 7 9 14
Obbicht 8 1 1 6 4 9 18
De Leeuw 8 0 4 4 4 8 19
Spaubeek 8 1 0 7 3 7 23
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 05-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 9 6 1 2 19 14 11
FC Geleen-Zuid 9 5 1 3 16 14 11
VV HEBES 9 5 1 3 16 10 9
MMC Weert 9 5 0 4 15 24 13
Brevendia 9 4 2 3 14 18 13
RKVB 9 4 1 4 13 19 18
SHH 9 3 3 3 12 13 11
Sittard 9 4 0 5 12 17 17
Obbicht 9 3 3 3 12 14 16
Langeberg 9 3 2 4 11 14 17
VV ALFA SPORT 9 3 2 4 11 10 17
DVO 9 3 1 5 10 12 15
Spaubeek 9 3 0 6 9 9 14
De Leeuw 9 2 3 4 9 16 22
Stand derde periode bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Obbicht 8 6 2 0 20 15 6
RKFC Lindenheuvel-Heidebl 8 5 2 1 17 15 6
Langeberg 8 5 0 3 15 17 13
FC Geleen-Zuid 8 4 3 1 15 13 9
SHH 8 4 2 2 14 19 12
VV ALFA SPORT 8 4 2 2 14 20 17
Sittard 8 4 0 4 12 14 14
VV HEBES 8 3 2 3 11 10 10
MMC Weert 8 3 1 4 10 13 13
DVO 8 2 1 5 7 14 16
Spaubeek 8 1 4 3 7 11 16
De Leeuw 8 1 2 5 5 6 13
Brevendia 8 0 4 4 4 5 14
RKVB 8 1 1 6 4 6 19
 
Voetbaluitslagen van L1 worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.