overzicht
 
District Zuid 2 / Tweede klasse H / Zondag
19-05-2019Sparta'18 - Berghem Sport 0 - 4
19-05-2019Erp - SSS'18 2 - 0
19-05-2019Real Lunet - Volharding 3 - 2
19-05-2019Venhorst - DAW Schaijk 2 - 0
19-05-2019EVVC - Helvoirt Gest
19-05-2019Vianen Vooruit - Sportclub Irene 1 - 0
19-05-2019Emplina - Heeswijk 4 - 0
Stand bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Erp 25 15 6 4 51 51 28
Real Lunet 25 14 5 6 47 52 30
SSS'18 25 13 7 5 46 58 35
Vianen Vooruit 25 10 10 5 40 35 31
Volharding 25 10 4 11 34 52 50
Heeswijk 25 10 4 11 34 29 42
Helvoirt 24 10 3 11 33 39 41
Venhorst 25 9 6 10 33 32 32
DAW Schaijk 25 8 8 9 32 37 39
EVVC 24 8 6 10 30 39 42
Berghem Sport 25 9 3 13 30 49 55
Emplina 25 7 8 10 29 33 35
Sportclub Irene 25 7 5 13 26 37 55
Sparta'18 25 4 5 16 17 19 47
Programma
23-05-2019 19:30 EVVC - Helvoirt
26-05-2019 14:30 DAW Schaijk - Real Lunet
26-05-2019 14:30 Heeswijk - Sparta'18
26-05-2019 14:30 Sportclub Irene - Erp
26-05-2019 14:30 Berghem Sport - Venhorst
26-05-2019 14:30 Helvoirt - Emplina
26-05-2019 14:30 SSS'18 - EVVC
26-05-2019 14:30 Volharding - Vianen Vooruit
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 18-11-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Helvoirt 8 6 0 2 18 17 11
Erp 8 4 2 2 14 11 9
Heeswijk 8 4 1 3 13 10 9
Vianen Vooruit 8 3 3 2 12 13 10
Volharding 8 3 3 2 12 13 12
SSS'18 8 3 3 2 12 14 14
Emplina 8 2 5 1 11 12 9
EVVC 8 3 2 3 11 14 14
Berghem Sport 8 3 1 4 10 13 12
Real Lunet 8 3 0 5 9 17 14
Venhorst 8 2 3 3 9 12 12
DAW Schaijk 8 2 3 3 9 10 16
Sportclub Irene 8 2 1 5 7 13 23
Sparta'18 8 1 3 4 6 7 11
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 05-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
SSS'18 9 7 2 0 23 30 12
Erp 9 6 2 1 20 20 11
Real Lunet 9 4 4 1 16 15 9
Vianen Vooruit 9 4 4 1 16 13 8
DAW Schaijk 9 3 3 3 12 13 13
Heeswijk 9 3 3 3 12 14 17
Sportclub Irene 9 3 2 4 11 14 17
Helvoirt 9 3 1 5 10 13 12
EVVC 9 2 4 3 10 14 17
Emplina 9 3 1 5 10 11 16
Venhorst 9 3 1 5 10 8 14
Volharding 9 3 0 6 9 20 24
Sparta'18 9 2 2 5 8 7 15
Berghem Sport 9 2 1 6 7 17 24
Stand derde periode bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Real Lunet 8 7 1 0 22 20 7
Erp 8 5 2 1 17 20 8
Venhorst 8 4 2 2 14 12 6
Volharding 8 4 1 3 13 19 14
Berghem Sport 8 4 1 3 13 19 19
Vianen Vooruit 8 3 3 2 12 9 13
SSS'18 8 3 2 3 11 14 9
DAW Schaijk 8 3 2 3 11 14 10
EVVC 7 3 0 4 9 11 11
Heeswijk 8 3 0 5 9 5 16
Emplina 8 2 2 4 8 10 10
Sportclub Irene 8 2 2 4 8 10 15
Helvoirt 7 1 2 4 5 9 18
Sparta'18 8 1 0 7 3 5 21
 
Voetbaluitslagen van L1 worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.