overzicht
 
District Landelijk / Derde divisie / Zondag
19-05-2019Hercules - Quick 2 - 4
19-05-2019ADO '20 - OJC ROSMALEN 0 - 1
19-05-2019Westlandia - HSC '21 0 - 2
19-05-2019HBS - Goes 2 - 1
19-05-2019UNA - Blauw Geel'38 1 - 4
19-05-2019JVC Cuijk - TEC 0 - 4
19-05-2019sv O.S.S. 1920 - Dongen 1 - 2
19-05-2019Quick '20 - EVV 1 - 0
19-05-2019FC Volendam - OFC 3 - 0
Stand bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
FC Volendam 33 21 5 7 68 91 43
TEC 33 20 7 6 67 61 38
OFC 33 17 8 8 59 77 42
Goes 33 19 1 13 58 76 54
UNA 33 17 5 11 56 68 52
sv O.S.S. 1920 33 16 6 11 54 69 49
Quick 33 15 4 14 49 63 62
ADO '20 33 13 8 12 47 59 55
Westlandia 33 14 4 15 46 58 66
Dongen 33 14 3 16 45 51 64
Hercules 33 12 8 13 44 54 61
HSC '21 33 14 2 17 44 50 67
Blauw Geel'38 33 11 7 15 40 55 64
JVC Cuijk 33 12 3 18 39 43 72
EVV 33 10 9 14 38 36 43
OJC ROSMALEN 33 9 5 19 32 44 61
Quick '20 33 8 6 19 30 49 80
HBS 33 6 7 20 25 31 62
Programma
26-05-2019 14:30 OFC - Hercules
26-05-2019 14:30 Blauw Geel'38 - Westlandia
26-05-2019 14:30 Goes - sv O.S.S. 1920
26-05-2019 14:30 Quick - Quick '20
26-05-2019 14:30 TEC - ADO '20
26-05-2019 14:30 Dongen - HBS
26-05-2019 14:30 OJC ROSMALEN - JVC Cuijk
26-05-2019 14:30 EVV - UNA
26-05-2019 14:30 HSC '21 - FC Volendam
Stand eerste periode bijgewerkt t/m 06-12-2018
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
TEC 12 9 2 1 29 25 12
FC Volendam 12 8 1 3 25 26 12
UNA 12 7 1 4 22 32 19
ADO '20 12 6 4 2 22 22 19
Goes 12 7 0 5 21 28 22
Dongen 12 7 0 5 21 25 20
OFC 12 6 2 4 20 34 20
HSC '21 12 6 0 6 18 23 21
sv O.S.S. 1920 12 5 2 5 17 27 24
Blauw Geel'38 12 5 1 6 16 21 24
Hercules 12 4 4 4 16 15 21
EVV 12 4 3 5 15 11 15
JVC Cuijk 12 5 0 7 15 16 29
Quick 12 4 1 7 13 20 28
Westlandia 12 4 0 8 12 23 27
HBS 12 2 4 6 10 9 21
Quick '20 12 3 1 8 10 17 30
OJC ROSMALEN 12 2 2 8 8 15 25
Stand tweede periode bijgewerkt t/m 28-04-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
sv O.S.S. 1920 11 8 2 1 26 26 7
FC Volendam 11 6 3 2 21 31 20
OFC 11 5 5 1 20 23 9
Quick 11 6 2 3 20 18 13
UNA 11 6 1 4 19 20 17
TEC 11 5 3 3 18 18 17
ADO '20 11 5 2 4 17 26 17
Westlandia 11 5 2 4 17 15 18
OJC ROSMALEN 11 5 1 5 16 19 12
Hercules 11 4 2 5 14 21 23
JVC Cuijk 11 4 2 5 14 13 17
EVV 11 3 4 4 13 13 17
Goes 11 4 0 7 12 19 23
HBS 11 3 3 5 12 11 20
Blauw Geel'38 11 2 5 4 11 16 18
Quick '20 11 3 1 7 10 21 30
Dongen 11 2 2 7 8 13 27
HSC '21 11 2 2 7 8 13 31
Stand derde periode bijgewerkt t/m 19-05-2019
team gesp. gew. gel. verl. pnt. voor tegen
Goes 10 8 1 1 25 29 9
FC Volendam 10 7 1 2 22 34 11
TEC 10 6 2 2 20 18 9
OFC 10 6 1 3 19 20 13
HSC '21 10 6 0 4 18 14 15
Westlandia 10 5 2 3 17 20 21
Quick 10 5 1 4 16 25 21
Dongen 10 5 1 4 16 13 17
UNA 10 4 3 3 15 16 16
Hercules 10 4 2 4 14 18 17
Blauw Geel'38 10 4 1 5 13 18 22
EVV 10 3 2 5 11 12 11
sv O.S.S. 1920 10 3 2 5 11 16 18
Quick '20 10 2 4 4 10 11 20
JVC Cuijk 10 3 1 6 10 14 26
ADO '20 10 2 2 6 8 11 19
OJC ROSMALEN 10 2 2 6 8 10 24
HBS 10 1 0 9 3 11 21
 
Voetbaluitslagen van L1 worden gepubliceerd in samenwerking met Datawiresport B.V. Bij het verzamelen van de wedstrijdresultaten wordt de grootste zorgvuldigheid in acht genomen. Het blijft echter mogelijk dat er fouten in de gegevens sluipen. Meld eventuele correcties of wijzigingen betreffende de uitslagen bij Datawiresport op 036-7115100 (fax: 036-5341601). U kunt uiteraard ook mailen: uitslagen@datawiresport.nl.